Moderní rodinný dům, 192 m² - Vysoký Újezd, Ev.č.: 00162

Popis

V dnešní době je poměrně složité najít rodinný dům, který by splňoval nejvyšší standardy na prostor, energetickou náročnost, kvalitu stavby nebo třeba estetický a dispozičně promyšlený ráz.

Jeden takový, který těmto požadavkům jistě vyhoví, pro Vás máme.
Tato moderní novostavba rodinného domu ve Vysokém Újezdu má všechny atributy stát se skvělým místem pro život nejen rodinného charakteru. Žádná nudná strohost a uniformita, ale promyšlená dispozice a velmi kvalitní výstavba.
Prostory jsou nyní vybaveny tak, jak vidíte na fotografiích - sídlila tu společnost, pro kterou už byly prostory malé a ač nerada, musela se přestěhovat jinam. Díky tomu si ale dům můžete upravit a zařídit kompletně podle vašich představ. K dodělání dle individuálních potřeb je místnost určená pro obývací pokoj a kuchyňský kout, stejně tak i podlahy, ty pro vás můžeme dle požadavku vyměnit za nové. Pokud budete mít zájem, nabízíme k ruce bytového designéra, který vám pomůže s dalšími příjemnými a potřebnými detaily.

Dům je úsporný v energetické třídě B a na střeše má 22 FVE panelů, které využívají sluneční energii. Přebytky jdou do baterií v technické místnosti. Je zde i tepelné čerpadlo, které pomáhá při vytápění nebo naopak chlazení.
Zabezpečovací systém je dalším technickým prvkem v domě a vše včetně brány se ovládá na dálku pohodlně z telefonu. S ohledem k poloze domu se nabízí využití energie třeba i z větrné síly, ale to už je na další diskuzi.

Za branou, na zpevněné ploše části pozemku, může momentálně pohodlně parkovat 11 aut, z toho dvě místa jsou přímo u wallboxu pro dobíjení elektromobilu. Zpevněná plocha může být ale jednoduše změněna zpět na trávník, vše záleží na přání nového majitele. Další dvě parkovací místa jsou totiž přichystána v prostorné garáži.

Pojďme si dům projít:
Z přízemí vstoupíte do prostorné chodby se schodištěm do prvního patra, technické místnosti a toalety. Dále v přízemí je z chodby vstup do obývací místnosti s kuchyňským koutem o celkové velikosti 53 m2 – v případě zájmu pro vás v rámci ceny nemovitosti necháme vyrobit návrh pro jeho zařízení. Vstup na terasu je z východní strany. Dále následuje ložnice o velikosti 13 m2, šatna 9 m2 a koupelna s toaletou 15 m2 v jižní části domu.
V prvním patře pak dům nabízí tři samostatné místnosti o velikosti 15+15+13 m2, koupelnu se sprchou a toaletou 8 m2.
Zahrada je zatím upravena tak, aby její údržba nezabrala moc práce, ale i s jejím vylepšením vám umíme poradit - můžeme Vám doporučit zahradního designéra i praktického zahradníka.
Sousedé jsou tu skvělí a určitě by byli rádi i za stejně skvělé nové majitele.
Tento dům musíte vidět!
S případnou hypotékou Vám samozřejmě umíme poradit také.

David Šrotíř

Kontaktujte makléře

David Šrotíř

+420 777 774 642

[email protected]

26 000 000 Kčplus cena za poplatky, včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání
KategorieRodinné domy
LokalitaStodolní 405, Vysoký Újezd
OkresBeroun
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná192 m²
Plocha pozemku1.200 m²
Plocha zastavěná353 m²
Plocha zahrady847 m²
Počet podlaží2
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObchodní a obytná
G (PENB nedodán)
ZařízenýČástečně
Míst k parkování5
ParkováníAno
GarážAno
Počet garáží2
Výtahne
Terasaano (22 m²)
KomunikaceAsfaltová
DopravaDálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální elektrické