Výjimečný jižní stavební pozemek 2.325m2 se schváleným projektem rodinného domu v obci Babice u Řehenic na hranici Prahy-východ 25min. od Prahy, Ev.č.: 00046

Popis

Zvýhodnění ceny z důvodu stěhování a práce mimo ČR. Exkluzivně nabízíme výjimečný, jižně orientovaný, stavební pozemek 2.325 m2 se schváleným projektem rodinného domu a garáže v obci Babice u Řehenic, na hranici Prahy - východ a s perfektní dostupností na Prahu (25 min.).
Jedná se o velmi lukrativní pozemek, jižně orinetovaný, který se dá rozdělit na dvě velkorysé stavební parcely, s možností okamžité výstavby, v naprostém klidu a soukromí s výhledem do překrásné krajiny. Jedná se o parcely vedené v územním plánu jako plochy k bydlení - v rodinných domech městské a příměstské [BI].
Pozemek je po terénních úpravách, obehnán kamnennou, opěrnou zdí a plotem, v horní části již stojí novostavba garáže (připojena na el. 230/400V) to vše v hodnotě cca 6.000.000,-Kč. Na pozemku je vrtaná studna a povolení na další nový vrt. Pro stavební dělníky je možné využít stávající stavební buňky.
K pozemku je možné využívat dvě přístupové cesty. V dolní části pozemku je připravené parkování pro dva vozy. V horní části bude možné vybudovat stání pro několik vozů. Obec Babice se nachází 25 min. od Prahy (zastávka metra C Chodov), do centra Prahy autem je to cca 35 minut. Veškerá občanská vybavenost 5min. autem (školy, školky, obchody, restaurace, sportoviště atd.).
K pozemku je možné kopit i další stavební pozemky a les v okolí. Nemovitost je možno financovat hypotečním úvěrem, který vám rádi zařídíme. Doporučuji prohlídku této zajímavé nemovitosti. V případě dotazů mne prosím kontaktujte.

Ing. Rostislav Kulička

Kontaktujte makléře

Ing. Rostislav Kulička

+420 737 255 648

[email protected]

8 360 000 Kčvčetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaŘehenice - Babice
OkresBenešov
Plocha pozemku2.325 m²
StavbaRodinný dům
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
KomunikaceZpevněná
TelekomunikaceInternet
DopravaDálnice, Silnice, Autobus
VodaStudna
Elektřina400V
OdpadČOV pro celý objekt
TopeníÚstřední elektrické, Jiné, Podlahové