Prodej, Pozemky pro bydlení, 1249 m² - Mukařov - Žernovka, Ev.č.: 00128

Popis

Když se řekne větší stavební pozemek, tak to může znamenat buď hodně prostoru a soukromí, a nebo zajímavou příležitost pro stavbu a nebo podnikání.
A jeden takový v obci Mukařov - Žernovka pro vás máme! A je dost zajímavý.
Pozemek o rozloze 1.249 m2 je po obvodu oplocen a vede k němu nová cesta z žulových kvádrů, jak je pro kraj díky těžbě tohoto kamene typické.

Rovinatá plocha pozemku je ideální pro realizaci menší „developerské stavby“ rodinné nebo rekreační výstavby a nebo stavby dvojdomu. Pozemek je orientován na jih a západ a jsou k němu přivedeny veškeré důležité inženýrské sítě.

Co lze na pozemku postavit?
Vše se řídí územním plánem - jak jinak, že? A ten tu povoluje postavit rodinný dům samostatně stojící s koeficientem zastavěnosti 30 % s výškou maximálně 9,5 m, dvojdům s omezeným počtem bytových jednotek a dalšími kritérii, které vám rádi předložíme.

A něco málo k lokalitě?
Do centra hlavního města můžete dojet autem za 40 min. Mukařov je 5 minut autem, Říčany pak 15 minut, ale kousek od pozemku můžete nasednout na autobus a v obou městech budete coby dup.
V létě přijde vhod koupání v rybnících, kterých je kolem několik, nebo se projít či projet po cestičkách a cyklostezkách v přilehlých hustých lesích, a to od domu až na nespočet krásných míst - tady je prostě ráj a to nejen pro houbaře!
Tak co na to říkáte?
Vidíme se na prohlídce!

David Šrotíř

Kontaktujte makléře

David Šrotíř

+420 777 774 642

[email protected]

4 850 Kč za m²včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaV průhoně, Mukařov - Žernovka
OkresPraha-východ
Plocha pozemku1.249 m²
StavbaRodinný dům
Poloha objektuŘadový
ZástavbaObytná
KomunikaceDlážděná
DopravaSilnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace

Soubory ke stažení