Prodej, Pozemky pro bydlení, 1249 m² - Mukařov - Žernovka, Ev.č.: 00128

Popis

Hledáte super pozemek s ideální pozicí na stavbu rodinného domu s plánováním solárního systému? Tento pozemek je ideálně natočen v perfektní pozici na stavbu!!! A za cenu menšího 2kk.
Pozemek je v obci Mukařov - Žernovka v dojezdové vzdálenosti je vše co rodina potřebuje.
Pozemek o rozloze 1. 249 m2 je po obvodu oplocen a vede k němu nová cesta z žulových kvádrů, jak je pro oblast díky těžbě tohoto kamene typické.

Rovinatá plocha pozemku je ideální pro realizaci menší „developerské stavby“ rodinné nebo rekreační výstavby a nebo stavby dvojdomu. Pozemek je orientován na jih a západ a jsou k němu přivedeny veškeré důležité inženýrské sítě.

Co lze na pozemku postavit?
Vše se řídí územním plánem - jak jinak, že? A ten tu povoluje postavit rodinný dům samostatně stojící s koeficientem zastavěnosti 30 % s výškou maximálně 9,5 m, dvojdům s omezeným počtem bytových jednotek a dalšími kritérii, které vám rádi předložíme.

A něco málo k lokalitě?
Do centra hlavního města můžete dojet autem za 40 min. Mukařov je 5 minut autem, Říčany pak 15 minut, ale kousek od pozemku můžete nasednout na autobus a v obou městech budete coby dup.
V létě přijde vhod koupání v rybnících, kterých je kolem několik, nebo se projít či projet po cestičkách a cyklostezkách v přilehlých hustých lesích, a to od domu až na nespočet krásných míst - tady je prostě ráj a to nejen pro houbaře!
Tak co na to říkáte?
Vidíme se na prohlídce!

David Šrotíř

Kontaktujte makléře

David Šrotíř

+420 777 774 642

[email protected]

5 745 400 Kčvčetně DPH, včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaV průhoně, Mukařov - Žernovka
OkresPraha-východ
Plocha pozemku1.249 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
KomunikaceDlážděná
DopravaSilnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace

Soubory ke stažení