Prodej, Pozemky pro bydlení, 2099 m² - Mníšek pod Brdy - Stříbrná Lhota, Ev.č.: 00126

Popis

Většina chat v nabídkách se často prodává s malými pozemky, leckdy i s pozemky s nájemní smlouvou. Ale tady, tady to je jinak. Chata není dominantou, ale pozemek ten ano! Navíc v Mníšku pod Brdy – Stříbrné Lhotě? Fakt pecka!

Do chaty je zavedena elektřina, voda ze studny, ostatní sítě jsou na hranici pozemku.
Příjezd je až k chatě a díky zpevněné cestě je celoročně sjízdná. V zimě nebo po pořádném dešti, i tak to nebude nikdy problém.
Na trvalé bydlení to ale moc nevidím. Zejména proto, že rozvod vody ze studny není v nezámrzné hloubce a objekt není zateplen. Ale cenné je na této nemovitosti místo, rozloha a situování.


Kolem jsou další rodinné domy a chaty, takže pokud očekáváte, že lišky budou dávat dobrou noc jen vám, budete zklamaní. Chodí i za sousedem. Na druhou stranu je tam klid, několik statných a vzácných nejen ovocných stromů dává v létě příjemný a vyhledávaný stín. A celý pozemek je oplocen.
Pozemek se ovšem dá zajímavě využít: chatu „obnovit“, postavit rodinný dům nebo několik, nebo pozemek rozdělit.

Rovinatá plocha pozemku je ideální pro realizaci rodinné nebo rekreační výstavby o maximální výšce jednoho patra. Pozemek je orientován na jih a západ a jsou k němu přivedeny veškeré důležité inženýrské sítě.
Pozemek má plochu úžasných 2.099 m2.

Co lze na pozemku postavit?
Vše se řídí územním plánem - jak jinak, že? A ten tu povoluje postavit rodinný dům samostatně stojící s koeficientem zastavěnosti 25 % s výškou maximálně 8 m a dalšími kritérii, které vám rádi předložíme.

A něco málo k lokalitě?
Do centra hlavního města můžete dojet autem za 30 min. Mníšek pod Brdy je 5 minut autem, ale kousek od pozemku můžete nasednout na autobus a v Mníšku budete za 10 minut.
V létě přijde vhod koupání v rybnících, kterých je kolem několik, nebo se projít či projet po cestičkách a cyklostezkách v přilehlém Dobříšském lese, a to od domu až na nespočet krásných míst - tady jsou prostě BRDY!
Tak co na to říkáte?
Vidíme se na prohlídce!

David Šrotíř

Kontaktujte makléře

David Šrotíř

+420 777 774 642

[email protected]

16 350 000 Kčvčetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaStříbrná Lhota, Mníšek pod Brdy
OkresPraha-západ
Plocha pozemku2.099 m²
StavbaRekreační chata
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
Počet objektů1
KomunikaceZpevněná
DopravaDálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaMístní zdroj
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace, Trativod
TopeníLokální tuhá paliva