Prodej, Pozemky pro bydlení, 2013 m² - Mníšek pod Brdy, Ev.č.: 00134

Popis

V lokalitě Mníšku pod Brdy – Stříbrná Lhota nabízíme k prodeji větší, lehce svažitý pozemek s jižní orientací, který je obklopem loukami a lesy.
Na pozemku stojí chata z dřevěné konstrukce s omítnutím. Budova je vhodná k celoročnímu bydlení, tak vám může posloužit i jako dočasná alternativa, před případnou novou výstavbou. Na druhé straně pozemku je stylová kamenná stodola, kterou můžete využít na ukládání věcí a zahradní techniky, ale dokážu si tu představit třeba i soukromou galerii. No uvidíte sami.
Pozemek je oplocen a ze severu sousedí přímo s loukou. Les je na dohled, takže vyjít ven a na oběd mít čerstvé houby…. Nemusí znít jako pohádka. Velkou roli hraje také to, koho máte za sousedy – a tady jsou rozhodně milí a přátelští.
Můžete počítat i s kompletním zasíťováním, plyn a elektřina je přivedena do chaty. Voda je k dispoziciz kopané studny a septik má dostatečnou kapacitu. Kanalizace je u hranice pozemku. Voda se musí dovést z boční ulice.
Kopaná studna je nespornou výhodou této nemovitosti, nejen pro čerpání vody do chaty, ale třeba i zalévání zahrady.

Pozemek je mírně svažitý s jižní a západní orientací. Je ideální pro realizaci rekreační výstavby nebo rodinné výstavby o maximální výšce jednoho patra a obytného podkroví.
Plocha je úžasných 2. 013 m2, a je tu plno vzrostlých nejen ovocných stromů.

Co lze na pozemku postavit?
Vše se řídí územním plánem – ani tady to není jinak. A ten povoluje postavit stavbu pro rodinnou rekreaci anebo samostatně stojící rodinný dům s kritérii, které vám rádi předložíme.

Chata, která na pozemku stojí je dispozičně 6+1 a to je další přidaná hodnota tohoto pozemku. A ve spojení se stodolou ve spodní části vzniká mezi těmito objekty spousty místa pro zahradničení nebo sportovní vyžití.

Příjezd je až k chatě a díky zpevněné cestě je celoročně sjízdná.
Co je na této nemovitosti jistě hodně ceněno? Tak to bude bezesporu poloha, klid a množství světla, které na pozemek celý den svítí.

Kolem jsou další rodinné domy a chaty, takže pokud očekáváte, že lišky budou dávat dobrou noc jen vám, budete zklamaní. Chodí i za sousedem. Ale když se nepoštěstí pozorovat lišky, tak srnky a další zvěř to může na přilehlé rozlehlé louce plně nahradit.

A co k lokalitě?
Do centra hlavního města dojedete autem za 30 min. Mníšek pod Brdy je 5 minut autem, ale kousek od pozemku můžete nasednout na autobus a v Mníšku budete za 10 minut. Zastávka je 3 minuty chůze.
V létě přijde vhod koupání v rybnících, kterých je kolem několik, nebo procházka či projížďka po cestičkách a cyklostezkách v přilehlém Dobříšském lese, a to od domu až na nespočet krásných míst - tady jsou prostě BRDY!
Tak co na to říkáte?
Vidíme se na prohlídce!

David Šrotíř

Kontaktujte makléře

David Šrotíř

+420 777 774 642

[email protected]

10 900 000 Kč
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaStříbrná Lhota, Mníšek pod Brdy
OkresPraha-západ
Plocha pozemku2.013 m²
Poloha objektuŘadový
ZástavbaObytná
Počet objektů2
KomunikaceZpevněná
DopravaDálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaMístní zdroj, Studna
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace, Jímka
TopeníLokální elektrické