Finanční služby

Na finanční trhu se pohybujeme jako jednotlivci od roku 2014 a od 01.07.2023 naše společnost spojila síly s "neviditelnou" servisní organizací SAB servis, s.r.o. Jsme hrdým Vázaným zástupcem dle platné legislativy ve všech oborech finančně-zprostředkovatelského trhu a nesmírně si tohoto kroku ceníme.

Za partnerství děkujeme též společnosti Šolc & partneři bez kterého by bylo naše podnikání v tomto oboru významně složitější.

sabservis-globe-estate-logo-partnerske-barevne-negativni-horizontalni-rgb

Našim klientům jsme tak schopni nabídnou komplexní finanční plánování nejen při koupi nemovitosti, ale zejména dlouhodobou koncepci tvorby a udržení majetku rodiny či firmy. Své portfolio najdou přehledně ve webovém prostředí nebo v mobilní aplikaci.

 

Umíme každý segment na jedničku samostatně, ale větší smysl nám dává komplexní pohled finančního plánu!

 

Úvěry - jsme schopni nalézt řešení při financování nemovitosti, investičního záměru či běžného provozního financování a to v CZK i EUR. Zajímá Vás, jaký průběh by měl neúčelový spotřebitelský úvěr, americká hypotéka či klasická hypotéka? Čeká Vás v nejbližší době refinancování? Máte jen zájem zjistit Vaši bonitu pro budoucí úvěrování?

Pojištění - zajímáte se o krytí rizik, která mohou ohrozit Váš příjem či majetek? Znáte rozdíl mezi podpojištěním a přepojištěním? Zajímá Vás analýza pojistného trhu pro Váš specifický požadavek?

Investice - víte jak náročné pro Vás bude při aktuálním rodinném rozpočtu dosáhnout v čase zvoleného finančního cíle? Chcete vědět, kolik budete muset odkládat dětem třeba na start do života?

Penze - zajímá Vás, jak využít státního příspěvku a příspěvku zaměstnavatele na maximum? Chcete vědět, jaká bude Vaše renta v penzi, pokud si budete spořit? Víte jaký rozdíl je mezi předčasným důchodem a předdůchodem?

 

Ať by Vás zajímala alespoň jedna odpověď z výše uvedených otázek nebo se chcete jen informovat, neváhejte nás kontaktovat.

 

Právní upozornění:

Finanční služby zde propagované a nabízené poskytujeme jako společnost (GLOBE ESTATE s.r.o., IČ: 11852828, Krakovská 583/9, Praha 1 - Nové Město, 110 00) prostřednictvím našich finančních poradců uvedených na tomto webu, a to v roli vázaného zástupce pro investičního/samostatného zprostředkovatele SAB servis s.r.o., IČ: 24704008, se sídlem Jungmannova 748/30, 110 00 Praha 1, v následujících finančních oblastech: investice podle zákona č. 256/2004 Sb., spotřebitelské úvěry dle zákona č. 257/2016 Sb., pojištění dle zákona č. 170/2018 Sb., doplňkové penzijní spoření dle zákona č. 427/2011 Sb. Naše oprávnění je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky na http://www.cnb.cz/cnb/jerrs, kde také najdete aktuální informace a podrobnosti o naší registraci a rozsahu našeho oprávnění.

Detailní právní informace k nabízeným službám a produktům (včetně reklamačního řádu, možnosti podání stížnosti, řešení sporů, orgánu dohledu, udržitelnosti atd.) najdete na https://sabservis.cz/informace.

 

Ing. Jan Boháč Bc. Jana Pokorná
Investiční a úvěrový specialista Koncipientka a specialistka na pojištění
+420 728 253 998 +420 732 264 379
[email protected] [email protected]

 

SA109070-Edit